Jak jsem se do X boxu zamilovala

X box jsem nechtěla. Upřímně – na cokoliv bylo poslední dobou tak málo času… A navíc konzole? Párkrát jsem to zkoušela (GTA San Andreas, tuším) a zoufale mi to nešlo! Páčky, X, Y… kdo si to měl pamatovat?! Ale drahému se zalíbil ATMOS zvuk a najednou jsme doma měli hráčské doupě…

Abyste tomu rozumněli – moje herní schopnosti končily někde u Prehistorika dvojky. Říkali jsme mu Čulík. Cokoliv novějšího, kde se musela ovládat zároveň myš a tlačítka bylo pro mě noční můrou. Výjimku mělo Diablo III. Protože jednička byla boží a ta nostalgie… Takže to jsem před lety koupila a hrála. Jinak jsem spíš hráč teoretik. Kolem bylo vždycky hodně lidí, co hráli. A hodně. Ať už to byli na střední kluci s Falloutem a Oblivionem, na výšce Honzík ze Score, bývalý s WOWkem nebo můj drahý. A já trávila hodiny koukáním, raděním, sledováním map a nebo jenom čučením, při kterém jsem třeba lepila tisíce kamínků na kostýmy.

Znám tak kus WOWkového lore, postavičky z HOSka i jednotlivé mapy, dokážu se bavit i o Heartstonu nebo kterémkoliv z Assasin Creedů. Aktivní hraní se však smrsklo jen na Fallout 4 (už ani tolik nevykřikuju kdykoliv na mě něco vyběhne) a Diablo III na Xboxu.

Naučila jsem se i držet koleny vodní dýmku, abych měla obě ruce volné na hraní. Ano, takového stupně to u nás doma dosáhlo. Večery v zimě zkrátka hrajeme. Na téhle hře je super, že se dá hrát ve dvou. Takže pokřikujeme, navádíme se, vymýšlíme, co postavičkám oblíct. Ono to zabíjení příšer člověka po práci hoooodně uklidní.

xbox

Velikonoční volno jsem chtěla trávit vyklízením garáže a kopáním na zahradě. Místo toho mám antibiotika a nemůžu se díky nim moc hnout od koupelny. Moje postavička se díky tomu v této sezóně dostala na 317 místo na xboxech.

A jak trávíte svátky vy?

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s